• Wie zijn wij

    • ing. G.W. de Boer, IWE (Gerhardi)

      DGA/Algemeen Directeur, Manager operations

      06-5158 6423 / 0529-48 2159

      g.w.deboer@gap-ipp.nl

    • C. Brouwer – Beijer (Christine)

      Office manager Head Office

      0529-48 2159

      c.brouwer@gap-ipp.nl

    • P.J. Backers (Piet-Jan)

      Project Manager / Project Leider

      06-19401448 / 0529-482159

      p.j.backers@gap-ipp.nl

       

    • R.S. Sieverding (Robert-Jan)

      Project Manager / Office Manager Steenbergen

      06-31029105 / 0164-652074

      r.j.sieverding@gap-ipp.nl

       

    • B. Sieverding (Brenda)

      Ass. Project Manager / Back Office Zuidwest Nederland

      0164-65 2074

      b.sieverding@gap-ipp.nl

    • C. Boertien (Cor) 

      Service Manager Equipment

      +31 (0)529-482159

      c.boertien@gap-ipp.nl

    • C.M.M. de Boer – den Engelsman (Caroline)

      Administratief medewerkster

      0529-48 2159

      c.deboer@gap-ipp.nl

       

    • J. Bleumink (Jolanda)

      Back Office / Human Resources

      0529-48 2159

      j.bleumink@gap-ipp.nl

  • CONTACT OPNEMEN